Cennik usług księgowych biura rachunkowego Legalis

Cennik usług księgowych biura Legalis

Ceny większości usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe ustalane są indywidualnie dla każdego z klientów, ze względu na fakt, iż wpływa na nie wiele różnych czynników. To jak kosztowna może być stała obsługa księgowa zależy na przykład od ilości dokumentów, które każdego miesiąca gromadzi konkretny klient oraz od rodzaju ewidencji podatkowych, które należy prowadzić w przypadku danej firmy. Nie bez znaczenia jest również liczba osób zatrudnionych w takim przedsiębiorstwie czy jego specyfika działalności. Wpływ na koszt naszych usług często mają też takie zagadnienia jak samochód w firmie i sposób ewidencjonowania kosztów jakie są z nim ściśle powiązane. W wielu przypadkach istotne jest również to czy w danym przedsiębiorstwie występują transakcje zagraniczne w walucie obcej, generujące różnice kursowe.


Z uwagi na te wymienione, jak i szereg innych czynników, cena oferowanej przez nas obsługi księgowej jest zawsze negocjowana indywidualnie z każdym z naszych klientów. Udostępniony poniżej cennik powinni Państwo zatem traktować wyłącznie jako orientacyjny.


Ceny oferowanych usług:

doradztwo przy zakładaniu pierwszej działalności bezpłatnie
ewidencja przychodów (RYCZAŁT) bez ewidencji VAT od 80zł
ewidencja przychodów (RYCZAŁT) z ewidencją VAT od 120zł
książka przychodów i rozchodów od 100zł
książka przychodów i rozchodów z ewidencją VAT od 150zł
rozliczanie deklaracji rocznych od 20zł
naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie spraw ZUS'owskich 20zł/osoba

Kwoty podane w powyższym cenniku są cenami netto. Wynagrodzenie za prowadzoną przez nas obsługę klienta, zazwyczaj wypłacane jest w formie miesięcznego ryczałtu, który obejmuje pełen zakres świadczonych usług księgowych.


Po wcześniejszym ustaleniu tego z klientem, możemy również: